Chemiween

04.11.2016r. odbyło się pierwsze w historii Wydziału Chemii "Chemiween" organizowane przez członków Naukowego Koła Chemików. Członkowie NKCh UG specjalnie na ten dzień przygotowali zapierające dech w piersiach pokazy chemiczne oraz mnóstwo konkursów, w których brali udział studenci oraz pracownicy Wydziału Chemii. Były przerażające krzyki, straszne śmiechy, dymiące dynie oraz chemiczne duchy. Był ogień, krwiste poncze, a także parę małych psikusów!  Znaleźliśmy też miejsce na dużo słodkości oraz ciekawych nagród. Konkurs na najlepsze przebranie wygrała ‘dead bride’ czyli Hania. Gratulujemy jeszcze raz wszystkim zwycięzcom konkursów!

Zdjęcie w galerii

Submitted on Thursday, 17. November 2016 - 20:30 by Andrzej Nowacki Changed on Thursday, 17. November 2016 - 20:35 by Andrzej Nowacki