Wojewódzki Konkurs Chemiczny Dla Uczniów Gimnazjów

W środę, 18 marca br. w auli Biblioteki Głównej UG odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego Dla Uczniów Gimnazjów (tzw. Olimpiada Gimnazjalna). Konkurs dla młodych chemików organizował Pomorski Kurator Oświaty przy udziale ODN "Oświata-Lingwista" w Gdańsku i naszego Wydziału. Aż 86 uczniów z kilkudziesięciu gimnazjów z naszego województwa rozwiązywało zadania konkursowe. Komisji konkursowej przewodniczyła mgr Grażyna Kościńska z IX LO w Gdańsku a w jej skład, oprócz kilku nauczycieli chemii z gimnazjów i liceów, wchodzili także pracownicy naszego Wydziału, dr Bożena Karawajczyk i dr Henryk Myszka.

Submitted on Sunday, 22. March 2015 - 23:05 by Andrzej Nowacki Changed on Sunday, 22. March 2015 - 23:06 by Andrzej Nowacki