Program wymiany zagranicznej EPRIE dla studentów UG

Ambasada RP w Tokio rekomenduje studentom UG udział w tegorocznej edycji programu EPRIE (Exchange Program for Regional Integration in East Asia and Europe).

Program ten skierowany jest do uczestników studiów magisterskich i doktoranckich, w wieku 25-35 lat, narodowości polskiej, niemieckiej, francuskiej, japońskiej, chińskiej i koreańskiej, którzy biegle władają językiem angielskim oraz interesują się zagadnieniami polityki zagranicznej i współpracy międzyregionalnej. Tegoroczny temat programu to:
nations and identities”.

W przypadku zainteresowania udziałem w programie, prosimy o wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do ściągnięcia ze strony www.eprie.net) bezpośrednio na adres e-mail: info@eprie.net oraz do wiadomości: tokio.amb.sekretariat@msz.gov.pl.
Termin przesyłania zgłoszeń: do 19 kwietnia 2015 r.

Submitted on Thursday, 12. March 2015 - 18:56 by Andrzej Nowacki Changed on Thursday, 12. March 2015 - 18:56 by Andrzej Nowacki