Wyróżniająca Akredytacja UKA dla kierunku Ochrona Środowiska na Wydziale Chemii!

Uchwałą z dnia 19 grudnia 2014 roku Uniwersytecka Komisja Akredytacyjna udzieliła akredytacji kierunkowi Ochrona Środowiska na okres 5 lat. Przyznana akredytacja ma charakter wyróżniający w czterech zakresach: kadry naukowo-dydaktycznej, procesu kształcenia, infrastruktury dydaktycznej oraz wewnętrznego systemu zapewnienia jakości.

To wspólny sukces naszej społeczności akademickiej i potwierdzenie najwyższych standardów kształcenia utrzymywanych przez Nasz Wydział. Wszystkim nauczycielom akademickim serdecznie gratulujemy!

Submitted on Monday, 19. January 2015 - 20:57 by Sławomir Lach Changed on Monday, 19. January 2015 - 20:57 by Sławomir Lach