Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Ewy Ireny Gołaś

ZAWIADOMIENIE O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 18 sierpnia 2014 roku o godz. 1200 w sali D102 Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Ewy Ireny Gołaś

Na temat: „Molecular dynamics investigation of the structure-function relationships in proteins with examples from Hsp70 molecular chaperones, αA-crystallin, and sericin”

Promotor:   Prof. dr hab. Józef Adam Liwo

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:

Dr hab. inż. Aleksander Herman

(Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej)

Prof. dr hab. Bogdan Lesyng

(Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w nowej siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku-Oliwie.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku-Oliwie.

Submitted on Wednesday, 30. July 2014 - 07:36 by Sławomir Lach Changed on Wednesday, 30. July 2014 - 07:36 by Sławomir Lach