Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Roberta Michała Boratyńskiego

ZAWIADOMIENIE

O PUBLICZNEJ OBRONIE ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

Uprzejmie informuję, że w dniu 2 lipca 2014 roku o godz. 1230 w sali D102 Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Mgr Roberta Michała Boratyńskiego

Na temat: „Charakterystyka i właściwości fizyko-chemiczne nietypowych endonukleaz restrykcyjnych klasy IIS”

Promotor:                       Dr hab. Piotr Skowron, prof. UG

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Promotor pomocniczy:   dr Agnieszka Żylicz-Stachula

(Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego)

Recenzenci:                     Dr hab. Piotr Młynarz, prof. PWr                                                                                              (Wydział Chemiczny Politechniki Wrocławskiej)

Dr hab. inż. Paweł Sachadyn

(Wydział Chemiczny Politechniki Gdańskiej)

Obrona rozprawy doktorskiej odbędzie się w nowej siedzibie Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 63 w Gdańsku-Oliwie.

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów zapoznać się można w czytelni Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku-Oliwie.

Submitted on Wednesday, 18. June 2014 - 13:52 by Sławomir Lach Changed on Wednesday, 2. July 2014 - 09:30 by Sławomir Lach