konferencja
The 14th International School and Symposium on Synchrotron Radiation in Natural Science
Konferencja "Biomolecules and Nanostructures"
W dniach 15-19 maja w Pamlewie (niedaleko Gdańska) odbędzie się konferencja pod nazwą "Biomolecules and Nanostructures".
Więcej informacji o wydarzeniu w pliku poniżej i na stronie:
XIII Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie
W dniach 16-18 czerwca 2019 roku w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym Bachotek k. Brodnicy odębedzie się XIII Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie. Celem seminarium jest prezentacja wyników prac naukowych, wymiana myśli i problemów badawczych oraz nawiązanie kontaktów osobistych pomiędzy Młodymi Uczonymi reprezentującymi Uczelnie Wyższe z całej Polski.
Więcej informacji na stronie seminarium XIII KSD
16th International Interdisciplinary Meeting on Bioanalysis
W dniach 24-26 września 2019 roku w Gdańsku odbędzie się konferencja naukowa Interdisciplinary Meeting on Bioanalysispoświęcona zagadnieniom bioanalizy i zastosowania wysokosprawnych technik separacyjnych.
Więcej informacji na stronie konferencji CECE2019
XVII Ogólnopolskie Seminarium dla Doktorantów i Studentów „Na pograniczu chemii i biologii”
Serdecznie informujemy, że rozpoczęła się rejestracja uczestników XVII Ogólnopolskiego Seminarium dla Doktorantów i Studentów „Na pograniczu chemii i biologii”.
Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową tego wydarzenia naukowego.
http://www.npcib.ug.edu.pl
Zjazd Wiosenny SSPTChem 2019
Już niedługo rozpocznie się rejestracja na Zjazd Wiosenny Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 10-14 kwietnia w Ustroniu.
Zjazd Wiosenny Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską cykliczną konferencją, organizowaną od blisko 20 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.
5. Konferencja Naukowa - Metabolomics Circle 2018
Konferencja ChemBiŚ
W dniu 25 czerwca 2018 r. odbyła się I edycja konferencji naukowej Chemia-Biznes-Środowisko zorganizowana wspólnie przez trzy koła naukowe działające na Wydziale Chemii: Koło Naukowe Ochrony Środowiska, Koło Naukowe Biznesu Chemicznego oraz Naukowe koło Chemików. Celem konferencji była integracja środowiska młodych naukowców, przede wszystkim studentów i doktorantów oraz podkreślenie roli chemii, biznesu i ochrony środowiska w życiu człowieka.
Konferencja Dydaktyki Akademickiej
Po raz szósty w dniach 26-27 czerwca 2018 r. odbędzie się ogólnopolska Konferencja Dydaktyki Akademickiej IDEATORIUM dla nauczycieli akademickich wszystkich dziedzin (także doktorantów).
Do 15 czerwca przyjmowane są jeszcze zgłoszenia do sesji plakatowej.