Wykład dr Artura Sikorskiego

Zgodnie z Uchwałą  Rady Wydziału Chemii nr 3/12 z dnia 12 września 2012 r. w sprawie wykładów związanych z zakresem dorobku habilitacyjnego osób ubiegających się o przeprowadzenie  postępowania habilitacyjnego na Wydziale Chemii UG zapraszamy na wykład dr Artura Sikorskiego z Pracowni Rentgenografii i Spektroskopii Wydziału Chemii UG.

Wykład odbędzie się w dniu 25 listopada 2015 roku (środa) o godz. 12:30 w sali D102, Budynek Wydziału Chemii, Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 63.

Temat wystąpienia:
Wieloskładnikowe kryształy akrydyn – struktura i analiza oddziaływań międzycząsteczkowych

Organizowane przez: Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział III Gdańskiego Towarzystwa Naukowego (Komisja Chemii).

Submitted on Tuesday, 17. November 2015 - 14:20 by Andrzej Nowacki Changed on Tuesday, 17. November 2015 - 14:29 by Andrzej Nowacki